Środy w dziewiątce

Środy w dziewiątce

Co decyduje o wyborze pierwszej szkoły dla naszego dziecka? Oprócz czynników lokalizacyjnych decyduje poziom zaufania, opinia, zajęcia dodatkowe jak i podejście kadry do sposobów rozwoju naszego dziecka. Najsilniejszym bodźcem do nauki jest znalezienie motywacji poznawczej opartej na zainteresowaniach i ciekawości świata. W naszej szkole wspieramy uczenie się dla siebie, swojej satysfakcji i samorealizacji. Takie cele realizujemy na cyklicznych zajęciach dla przedszkolaków "Środy w dziewiątce", pozwalając dzieciom oswoić się ze szkołą i funkcjonowaniem w niej poprzez zabawę na różnych płaszczyznach nauczania. Już odbyły się pierwsze matematyczne zajęcia, na których poznali pomiary i jednostki masy i długości. Zapraszamy na kolejne zajęcia.

srody w 9