Chillout Room - zaprojektuj koszulkę

słońW czasach gdy chodziłem do szkoły podstawowej robiliśmy sobie z kolegami koszulki. Oczywiście nie mieliśmy do dyspozycji programów komputerowych do grafiki. Za to mieliśmy długopisy lub markery oraz otwarty umysł:)

Czytaj więcej...

Chillout Room - camp kitchen :)

ogniskoWyruszając w teren podczas wakacyjnego wyjazdu lub weekendowej wycieczki za miasto prędzej czy później pojawia się ON. Na początku daje o sobie znać subtelnym burczeniem w brzuchu by po pewnym czasie ukierunkować nasze myślenie na jedno słowo - JEŚĆ!

Czytaj więcej...

Chillout Room - dwa kółka

rowerWiększość z nas lubi jazdę na rowerze. Czasami zapominamy, że aby rower dobrze nam służył a jazda na nim była komfortowa i bezpieczna, wymaga serwisowania.

Czytaj więcej...

Chillout Room - hamakowo :)

hamakPróbowaliście kiedyś leniuchowania w hamaku? Nie? To czas spróbować :)

Czytaj więcej...

Chillout Room - teatralnie

kukiełkiDzisiaj rozprawimy się z częstym a nieprawdziwym przekonaniem, że teatr to taki nudny i ubogi krewny kina, który jest bo jest ale takich krewnych na uroczystości rodzinne się nie zaprasza :) Otóż nic bardziej błędnego.

Czytaj więcej...

Chillout Room - machiny bojowe ;)

trebuchet 4578218 640Dzisiejszy Chillout Room nazwiązuje do historii oraz techniki więc jeśli masz zacięcie konstruktorskie i lubisz historyczne odniesienia albo jesteś fanem gier bitewnych i chciałbyś własnoręcznie stworzyć machinę bojową, to ten artykuł jest dla Ciebie :)

Czytaj więcej...

Chillout Room - rycie jest fajne!

linorytJeśli do tej pory uważałeś, że rycie jest czynnością nudną, dziwną i zupełnie niepotrzebną (i nie mówimy tutaj o nauce :), to przekonasz się, że życie bywa pasmem fascynujących niespodzianek a każdy dzień może nauczyć nas czegoś nowego.

Czytaj więcej...

Chillout Room - poi dance

emoji 3202677 640Aby nieco rozprostować kości po siedzeniu nad pracami plastycznymi, poprawić koordynację ruchową i przede wszystkim zapewnić sobie znakomitą zabawę zróbmy sobie poi.

Czytaj więcej...

Chillout Room - zaklinacz deszczu

stick 44577 640Zaklinacz deszczu lub deszczowy kij (rain stick), oto co możemy bez trudu wykonać w domowym zaciszu - żeby nie było aż tak bardzo zacisznie ;)

Czytaj więcej...