Wolontariat w Teatrze

FB IMG 1710270508473"Szkolne Koło Wolontariatu" to nie tylko działania na terenie szkoły i na rzecz szkoły. W ramach wolontariatu na rzecz  środowiska lokalnego szkoła może nawiązać porozumienie z różnymi instytucjami, w których mogą działać młodzi wolontariusze. Ty razem uczniowie naszej szkoły, uczniowie klas 7 i 8 zostaną wolontariuszami w teatrze im.Ludwika Solskiego w Tarnowie. Wolontariusze przede wszystkim będą wspópracować z Działem Promocji i Organizacji Widowni w zakresie: 

Czytaj więcej...

Podsumowanie 32 finału WOŚP

FB IMG 1710270235741Po raz kolejny nasza szkoła wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. "Płuca po pandemii" to hasło przewodnie 32 finału, którego celem było pozyskanie środków finansowych na zakup sprzętu dla oddziałów pulmonologicznych. Wolontariusze klas 8 zebrali kwotę 4946,36 zł. Dziękujemy z całego serca darczyńcom oraz wolontariuszom, którzy zaangażowali się w 32.finał WOŚP w naszej szkole. Do zobaczenia za rok !
Dziękujemy

Czytaj więcej...

"Kredki dla Afryki"

kredki

Akcja charytatywna "Kredki dla Afryki" została zakończona.
Zebrane przybory szkolne przekazane zostały organizatorom akcji, na rzecz dzieci w Beninie w Afryce, gdzie pracują polscy Misjonarze
ze Zgromadzenia Misji Prowincja Polska.
Serdecznie dziękujemy za taką ofiarność Wychowawcom, Rodzicom i Dzieciom.
Koordynatorki akcji

Podsumowanie 31. finału WOŚP

wosp

Za nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem:

Chcemy wygrać z sepsą!

Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Czytaj więcej...

,,Wyślij kredki do Afryki"

brush g6e0544fac 640

31 maja przekazaliśmy przybory szkolne dla potrzebujących dzieci w Beninie w Afryce, gdzie pracują polscy Misjonarze ze Zgromadzenia Misji Prowincja Polska, by mogły się uczyć.

Czytaj więcej...

Wolontariusze w akcji

alt=wolontariusze podczas zbiórki

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie w dniu 14.04.2021 r. przekazała do Fundacji Kromka Chleba zebrane przez uczniów, nauczycieli oraz pracodawców dary w ramach akcji charytatywnej – Podaruj odrobinę ciepła.

Czytaj więcej...

Wolontariusze WOŚP

alt=kolorowe odbicia dłoni

31 stycznia 2021r. wolontariusze z całej Polski wzięli udział w 29 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki było wsparcie laryngologii i otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Czytaj więcej...